Koniec współpracy między Łukaszem Kubotem i Marcelo Melo.

Autor: ipolska24.pl Patryk Skibiński foto x-news.pl
REKLAMA

W czwartek 19 listopada Łukasz Kubot rozegrał ostatni mecz z Marcelo Melo po tej samej stronie siatki. Zawodnicy postanowili zakończyć 5-letnią współprace.

Polsko-Brazylijska para obecnie bierze udział w turnieju ATP Finals w Londynie. Jest to ich czwarty oraz ostatni występ w Turnieju Mistrzów. Po 2 przegranych i jednej wygranej Kubot i Melo nie mają szans na awans z grupy. Tenisiści poinformowali, że nadszedł czas na rozstanie.

Pierwszy raz na korcie zawodnicy spotkali się w 2015 roku na turnieju w Wiedniu. Pierwszy wspólny występ i od razu wygrana. Po sukcesie Panowie podjęli decyzje o współdziałaniu. 5 lat wspólnych startów przyniosło 15 tytułów imprez głównego cyklu, Największym osiągnięciem deblistów była wygrana w wielkoszlemowym Wimbledonie w 2017 roku. W 2018 byli blisko wygrania równie prestiżowego US Open, jednakże w finale przegrali z amerykańską parą Bryan-Sock.

Według informacji jakie podaje Tomasz Lorka z Polsatu Sport nowym partnerem Kubota ma zostać Holender Wesley Kolhoof. Melo w kolejnych startach ma występować wraz z Jeanem-Julienem Rojerem.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA