Fatalne wieści dla Klaya Thompsona oraz Golden State Warriors

Autor: ipolska24.pl Patryk Skibiński foto pixabay.com
REKLAMA

Klay Thompson to jeden z najlepszych obecnie strzelców w lidze NBA. Niestety jego kariera ostatnio mocno wyhamowała przez kontuzje. Teraz czeka go kolejna przerwa od grania. Wszystko to przez zerwanego Achillesa.

 

Cały zeszły sezon był rokiem straconym dla rzucającego obrońcy Golden State Warriors. Thompson przez kilkanaście miesięcy wracał do zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych w lewym kolanie. Wszystko wskazuje na to, że podczas rozgrywek 2020/21 nie zobaczymy 30-latka na boiskach.

Zawodnik podczas jednego z treningu przygotowujących do nowego sezonu niefortunnie postawił stopę. Jak wykazało prześwietlenie, zerwał on ścięgno Achillesa w prawej nodze. Lekarze spekulują, że jego powrót na parkiety NBA będzie możliwy dopiero na rozgrywki 2021/22 gdyż po dwóch tak poważnych kontuzjach będzie mógł zagrać gdy będzie w stu procentach zdrowy.

Właściciele GSW musieli zadziałać jak najszybciej po otrzymaniu tych smutnych wiadomości. Do drużyny z San Francisco trafił Kelly Oubre Jr. W zamian włodarze Warriors oddali drużynie Oklahoma City Thunder pierwszo-rundowy pick w przyszłorocznym drafcie.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA