Super żołnierz z Japonii

Autor: Redakcja portalu iPolska24.pl, x-news.pl foto x-news
REKLAMA

Piao Shangyuan to emerytowany żołnierz, ale nie jest typowym „dziadkiem”. W wieku 77 lat wydaje się silniejszy niż kiedykolwiek. Weteran regularnie ćwiczy na drążku w pobliskim parku. Piao Shangyuan służył w siłach powietrznych, ale zaczął regularnie ćwiczyć dopiero po przejściu na emeryturę. 77-latek udostępnia filmy ze swoich treningów w mediach społecznościowych. Jego profil w aplikacji Kwai ma ponad 260 tysięcy obserwujących. Piao Shangyuan chce zachęcić innych do regularnej aktywności fizycznej.

Zacząłem trenować po przejściu na emeryturę. Gdy pracowałem, to nie miałem czasu i energii. Teraz mam możliwość i czas na ćwiczenia. Parki są wyposażone w sprzęt fitness, więc mogę trenować w czasie wolnym. Myślę, że zdrowie jest ważniejsze niż cokolwiek innego
powiedział Piao Shangyuan.

- Chcę przekazać moim obserwującym w mediach społecznościowych: chodźmy ćwiczyć razem. Zdrowe ciało ma pozytywny wpływ na jednostkę i całe społeczeństwo. Wszyscy powinniśmy więcej ćwiczyć - stwierdził emerytowany żołnierz.
- Mój brat jest stary, ale silny i gibki. Nie ma żadnych chorób i zawsze jest szczęśliwy - oznajmiła Piao Jinlan, siostra Piao Shangyuana.
- Pan Piao jest okazem zdrowia. Nie przypomina 77-letniego mężczyzny - ocenił Zhao Yongming, przyjaciel Piao Shangyuana.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA