Legia Warszawa kolejny raz przegrała mecz o Superpuchar Polski. Cracovia zdobyła drugie trofeum w 2020 roku

Autor: Redakcja portalu iPolska24.pl, x-news.pl foto x-news
REKLAMA

W piątek (9.10) Legia Warszawa przegrała na własnym stadionie z Cracovią mecz o Superpuchar Polski. Ze względu na obowiązki Czesława Michniewicza w reprezentacji U-21, na ławce trenerskiej "Legionistów" zasiadł Marek Saganowski. Po 90 minutach utrzymywał się bezbramkowy remis, dlatego do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich górą byli zawodnicy Michała Probierza, którzy wykorzystali wszystkie "jedenastki" i wygrali 5:4. 

Lukas Hrosso obronił strzał Pawła Wszołka z rzutu karnego, co zadecydowało o końcowym triumfie "Pasów". Cracovia zdobyła drugie trofeum w 2020 roku.
Legia Warszawa przegrywała mecz o Superpuchar Polski również w 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 roku. Porażka z Cracovią jest kolejnym niepowodzeniem "Wojskowych" w sezonie 2020/21. Mistrzowie Polski nie zakwalifikowali się do fazy grupowej Ligi Europy i grają przeciętnie w lidze. Kibice Legii domagają się dymisji prezesa Dariusza Mioduskiego i wyrażają nieufność wobec nowego trenera Czesława Michniewicza, który pod koniec września zastąpił Aleksandara Vukovicia.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA