Senator PSL zakażony koronawirusem. Wdrożono procedury sanitarne

Autor: PAP Marta Rawicz
REKLAMA

Senator Koalicji Polskiej-PSL Jan Filip Libicki przebywa w szpitalu w Poznaniu, czuje się dobrze – poinformował w sobotę wieczorem PAP prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Senator, który jest zakażony koronawirusem, napisał na Twitterze, że ma gorączkę i kaszel.

Lider Stronnictwa powiedział PAP, że rozmawiał w sobotę wieczorem ze swym klubowym kolegą. "Przebywa w szpitalu w Poznaniu, czuje się dobrze" – przekazał Kosiniak-Kamysz.

Senator, odpowiadając na pytania innych użytkowników Twittera o stan swego zdrowia, napisał, że ma kaszel i gorączkę.

Szef Stronnictwa przyznał jednocześnie, że Libicki brał w ostatni wtorek udział w posiedzeniu Rady Naczelnej PSL w Warszawie, on jednak nie miał bezpośredniego kontaktu z senatorem.

"Nie miałem bliskiego kontaktu z Filipem Libickim, nie witałem się z nim" – zaznaczył Kosiniak-Kamysz.

Dodał, że na razie nie wiadomo, ilu parlamentarzystów Stronnictwa mogło mieć w ostatnim czasie kontakt z senatorem. "Wszystkie procedury parlamentarne zostały w tym zakresie wdrożone" – zapewnił szef ludowców.

Również wicemarszałek Senatu Michał Kamiński (KP-PSL) powiedział w sobotę PAP, że nie miał w ostatnim czasie kontaktu z senatorem Libickim.

Pod postem Jana Filipa Libickiego, w którym poinformował o swej chorobie, pojawiło się wiele życzeń powrotu do zdrowia, m.in. ze strony dziennikarzy i polityków. Zamieścili je m.in. senatorowie KO: Krzysztof Brejza i Marcin Bosacki oraz posłowie PiS: Jan Kanthak, Joanna Lichocka i Janusz Kowalski.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA