R. Trzaskowski: Takie wybory zdarzają się raz na pokolenie. Jeżeli nie teraz, to kiedy? Musimy zwyciężyć!

Autor: Redakcja portalu iPolska24.pl, x-news.pl foto x-news
REKLAMA
REKLAMA

Trwa ostatni dzień kampanii wyborczej. Kandydatom zostało ostatnie kilkanaście godzin na przekonywanie niezdecydowanych. Według najnowszego sondażu Kantar dla Faktów TVN i TVN 24 jest ich niespełna 8 proc.

Dziś Rafał Trzaskowski odwiedzi między innymi Dolny Śląsk oraz województwo śląskie. Finał kampanii zaplanowany jest w Rybniku. Wczoraj kandydat Koalicji Obywatelskiej był między innymi w Aleksandrowie Łódzkim. W swoim wystąpieniu podkreślał znaczenie niedzielnych (12.07) wyborów i zachęcał swoich sympatyków do przekonywania niezdecydowanych wyborców, aby oddali na niego głos.

Ostatnie godziny musimy przepracować. Musimy wszystkich namawiać, aby wzięli udział w wyborach. Przede wszystkim tych nieprzekonanych, bo jeszcze jest kilka procent naszych obywateli, którzy chcą wziąć udział w wyborach, ale jeszcze nie wiedzą na kogo zagłosują. Wszystko w waszych rękach
– apelował Trzaskowski.- Trzeba przekonywać, trzeba być z ludźmi i trzeba sobie zdać sprawę z wagi tych wyborów. Takie wybory zdarzają się raz na pokolenie. Jeżeli nie teraz, to kiedy? Musimy zwyciężyć – dodał.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA