Okradał bezobsługowe myjnie, grozi mu 10 lat więzienia

Autor: sierż. szt. Przemysław Ratajczyk Źródło: KPP w Bolesławcu asp. szt. A. Kublik – Rościszewska
REKLAMA
REKLAMA

Policjanci z Kruszyna zatrzymali 27-latka podejrzanego o kilka kradzieży. Mężczyzna dwukrotnie włamywał się do automatów znajdujących się na samoobsługowej myjni samochodowej oraz dokonał m.in. kradzieży kabli i licznika elektrycznego. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Kruszynie zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży mienia ze świetlicy wiejskiej. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Bolesławiec.

Mężczyzna został zatrzymany w pobliżu budynku, z którego dokonał kradzieży różnych przedmiotów. Przy 27-latku policjanci zabezpieczyli licznik elektryczny i tablicę rozdzielczą z bezpiecznikami oraz inne elementy pochodzące z pobliskiej świetlicy. Straty wycenione zostały na kwotę tysiąca złotych.

Ponadto mieszkaniec powiatu bolesławieckiego usłyszał zarzuty dotyczące dwóch kradzieży z włamaniem do automatów będących na wyposażeniu samoobsługowej myjni samochodowej, gdzie łupem złodzieja padł bilon znajdujący się wewnątrz urządzeń. Dodatkowo funkcjonariusze wykazali związek podejrzanego z kradzieżą kabli aluminiowych o wartości 1400 złotych z terenu zakładu w gminie Warta Bolesławiecka.

Zatrzymanemu w związku z popełnionymi czynami grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA