Koniec poszukiwań 16-latka spod Bydgoszczy. Jego ciało wyłowiono z wody

Autor: Redakcja portalu iPolska24.pl, x-news.pl foto x-news
REKLAMA
REKLAMA

Po tygodniu poszukiwań znaleziono ciało 16-letniego Piotra. Płetwonurkowie wyłowili jego zwłoki ze zbiornika wodnego w dawnej żwirowni w Olimpinie niedaleko Bydgoszczy. Tożsamość nastolatka potwierdziła rodzina. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

W sobotę (6.06) na tafli zbiornika wodnego w nieczynnej żwirowni przypadkowy przechodzień zauważył zwłoki. Na miejsce natychmiast wezwane zostały służby. Okazało się, że topielec był młodym mężczyzną. Od razu pomyślano o 16-letnim Piotrze, którego poszukiwano od kilku dni. O przyjazd na miejsce poproszono rodzinę chłopca. Bliscy rozpoznali nastolatka.

Policjanci zbierają dowody, przesłuchujemy świadków. Na tę chwilę za wcześnie jest, aby wykluczyć jakąkolwiek okoliczność, w jakiej mogło dojść do śmierci nastolatka
powiedział Piotr Duziak z policji w Bydgoszczy.

Okoliczności zaginięcia i śmierci Piotra są tajemnicze. 16-latek wyszedł z domu w sobotę 30 maja o godz. 17. Nikogo z rodziny nie poinformował, gdzie jedzie. Okazało się, że spotkał się ze znajomymi.

Piotra ostatni raz widzieli koledzy – około godz. 22 w autobusie linii 96, którym wracał do domu do Ciela. Znajomi mieli nie zauważyć, kiedy i w jakich okolicznościach wysiadł. Wtedy także po raz ostatni zalogował się jego telefon.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA