Policjanci uratowali mężczyznę, który spadł ze skarpy na torowisko

Autor: sierż. szt. Przemysław Ratajczyk Źródło: KMP w Wałbrzychu
REKLAMA
REKLAMA

Szybko oraz sprawnie przeprowadzone działania wałbrzyskich policjantów pozwoliły na uratowanie życia 50-latka, który w wyniku niezachowania należytej ostrożności zsunął się ze skarpy w kilkunastometrową przepaść i wpadł na torowisko w Boguszowie-Gorcach. Mężczyzna nie był w stanie samodzielnie się poruszać. Miał wiele szczęścia, że żyje, gdyż na tej trasie ruch pociągów jest bardzo duży.

Wałbrzyscy policjanci prewencji otrzymali zgłoszenie, że w niewyjaśnionych okolicznościach jeden z mieszkańców Boguszowa-Gorców zsunął się z kilkunastometrowej skarpy w przepaść i znalazł się na czynnym torowisku relacji Wrocław–Jelenia Góra. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce poszkodowany leżał na torach. Mundurowi natychmiast, z zachowaniem należytej ostrożności, zeszli po skarpie, ściągnęli z torów mężczyznę i udzielili mu pomocy przedmedycznej. Poszkodowany był przytomny, posiadał jednak liczne otarcia i zaczerwienienia na całym ciele oraz uskarżał się na ból klatki piersiowej. Poza tym znajdował się w stanie upojenia alkoholowego. Policjanci wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł 50-latka do szpitala.

Szybkie oraz sprawne działania wałbrzyskich funkcjonariuszy pozwoliły na uratowanie poszkodowanemu życia, ponieważ w miejscu, gdzie leżał mężczyzna ruch kolejowy jest bardzo duży i pociąg mógł nadjechać w każdym momencie. 

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA