„X epizod "Gwiezdnych wojen" będzie o 5-letnim Tomku Grodzkim, który wziął 2 zł”. Marszałek Senatu wykpił „zarzuty korupcyjne z zaświatów”

Autor: Redakcja portalu iPolska24.pl, x-news.pl foto x-news
REKLAMA
REKLAMA

Marszałek Senatu podczas konferencji prasowej przed 3. posiedzeniem izby wyższej parlamentu odniósł się do „zarzutów korupcyjnych z zaświatów”, jakie pojawiły się w publikacji „Gazety Polskiej Codziennie”. Tomasz Grodzki nazwał je absurdalnymi i zażartował, że z „zarzutami z zaświatów” kojarzy mu się film „Ghostbusters”, czyli „Pogromcy duchów”.

Następnie porównał sytuację do innej hollywoodzkiej produkcji.

A jako wielbiciel „Gwiezdnych wojen” dowiedziałem się, że dziesiąty epizod będzie o tym, że dawno, dawno temu w odległej galaktyce znaleziono zeszyt, w którym dziewczynka napisała, że w wieku pięciu lat Tomek Grodzki, również mający pięć lat, wyrwał jej zęba mlecznego, bo o to prosiła. Dała mu 2 złote, a on jej nie dal faktury. Czy pan zdaje sobie sprawę z absurdów pana pytań?
skomentował marszałek.

„Gazeta Polska Codziennie” w publikacji pt. „Świadek z zaświatów obciąża Grodzkiego” opisała pamiętnik zmarłej kobiety, do którego dotarła jej córka. Z zapisków ma wynikać, że w 1997 r. wręczyła ona 220 zł łapówki Tomaszowi Grodzkiemu.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA