Roczne dziecko wypadło z okna. Chłopczyk zmarł w szpitalu

Autor: A. Karczewska fot pixabay/poglądowa
REKLAMA

Nie żyje roczne dziecko, które wczoraj w godzinach popołudniowych wypadło z okna jednego z bloków w podwarszawskim Brwinowie. Chłopiec spadł na betonową kostkę. Pomimo kilkugodzinnej walki lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Sprawę bada prokuratura.

Do zdarzenia doszło około godziny 17:00 przy ul. 11 Listopada w Brwinowie, w powiecie pruszkowskim. Roczny chłopiec wypadł z okna mieszkania na drugim piętrze. Dziecko spadło na betonową kostkę pod blokiem.

Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety, w nocy z soboty na niedzielę, pomimo wysiłków lekarzy próbujących uratować jego życie, zmał.

W niedzielę dziecko miało być ochrzczone. Do tej pory policja ustaliła, że podczas wypadku w mieszkaniu były jeszcze trzy osoby - rodzice chłopca oraz jego wujek. Wszyscy byli trzeźwi.

Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratury, jednak funkcjonariusze nie chcą na razie zdradzać zbyt wielu szczegółów.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, dziecko miało spać w pokoju z matką. Gdy się przebudziło, podeszło do otwartego okna, wychyliło się i spadło. Ojciec chłopca wraz ze swoim szwagrem miał przebywać w momencie zdarzenia w sąsiednim pomieszczeniu. Na miejsce służby wezwał sąsiad, który akurat przebywał na zewnątrz.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA