Zając-gigant pojawił się w Grodzisku

Autor: Redakcja portalu iPolska24.pl foto MARTA KABSCH

Wczoraj poznański Stary Browar ogłosił zaginięcie fioletowego zająca-giganta. Dziś rano uciekinier pojawił się na rynku w Grodzisku Wielkopolskim.Stary Browar z apelem o pomoc w poszukiwaniu wielkiego wielkanocnego zająca zwrócił się wczoraj do wszystkich mieszkańców Wielkopolski. Ogłoszono rysopis zbiega i rozpoczęto akcję poszukiwawczą. Zając miał być niespodzianką dla klientów Browaru z okazji nadchodzących Świąt.

Dziś około godziny 9:00 jeden z mieszkańców Grodziska poinformował lokalne media o tym, że uszaty zbieg pojawił się na miejskim rynku. Nie udało się ustalić, jak zając trafił do Grodziska oraz jak długo tam zagości. Mieszkańcy z zainteresowaniem obserwują przybysza i nieśmiało robią mu zdjęcia. Stary Browar zachęca do ich udostępniania na Instagramie i Facebooku z hashtagiem #znajdzzajaca i #starybrowar.

Chcemy się upewnić, że z zającem wszystko w porządku. Chociaż mamy nadzieję, że przed Wielkanocą wróci do Poznania, wygląda na to, że podróż po Wielkopolsce mu służy.
mówi Joanna Tupalska, Dyrektor Marketingu Starego Browaru.

Wielkanocne zające to jedna z wizytówek Starego Browaru w Poznaniu. Co roku, kilka tygodni przed Świętami, w przestrzeni Centrum pojawiają się figurki uszaków. Zające każdej wiosny mają inne kolory, chociaż najbardziej rozpoznawalne są ich tradycyjne, fioletowe wersje. Figurki to nie tylko dekoracja Starego Browaru, ale symbol Świąt, który można zabrać do domu. Sprzedaż zajęcy prowadzona jest w weekendy poprzedzające Wielkanoc, towarzyszą im rodzinne warsztaty z malowania figurek, szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Starego Browaru.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA