NIETRZEŹWA MATKA BIŁA SWOJE MIESIĘCZNE DZIECKO

Autor: Policja
REKLAMA
REKLAMA

Policjanci z wrocławskiej komendy miejskiej podjęli natychmiastowe działania i zatrzymali nietrzeźwą kobietę podejrzaną o pobicie swojego miesięcznego syna. Została ona zauważona przez przechodniów, którzy od razu odebrali jej niemowlaka i powiadomili Policję. Chłopczyk trafił do szpitala, a kobieta mająca ponad promil alkoholu w organizmie, prosto do aresztu. Po tym jak 34-latka wytrzeźwiała, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem, a dziś będą one kontynuowane w prokuraturze. Później dalsze decyzje w sprawie kobiety podejmie sąd.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu interweniowali w związku ze zgłoszeniem otrzymanym od mieszkańców, które dotyczyło kobiety bijącej swoje małe dziecko. Policjanci niemal natychmiast byli na miejscu i zatrzymali podejrzaną. 34-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła prosto do aresztu, a niemowlak odebrany jej przez przechodniów, został przewieziony karetką do jednego z miejscowych szpitali. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Sprawdzenia w policyjnej bazie danych potwierdziły, że zatrzymaną przez funkcjonariuszy osobą jest kobieta poszukiwana za kradzieże mienia. Po tym jak wytrzeźwiała będąc w policyjnym areszcie, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem.

Dziś, 11.02.br., zaplanowano kolejne przesłuchanie w prokuraturze, gdzie jak wynika z zabezpieczonego przez śledczych materiału dowodowego, usłyszy ona zarzuty.  O dalszym losie zatrzymanej 34-latki zdecyduje sąd.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA