Prawdziwa informacja jest na wagę złota

Autor: kl
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Można śmiało powiedzieć że doczekaliśmy się takich czasów w których prawdziwa informacja jest na wagę złota. Często trzeba bardzo uważać aby nie zostać oszukanym, oszukują nas mali handlarze, średnie firmy oraz duże korporacje. Ale dzisiaj chciałbym zwrócić szczególną uwagę na segment naszego rynku w którym oszustwa występują bardzo często

Jest to rynek samochodów używanych. Zazwyczaj oszukują handlarze używanych aut którzy za wszelką cenę chcą odmłodzić sprzedawany pojazd. Wiąże się to z większym zarobkiem dla handlarza, a dla kupującego wiąże się to ze stratą. Nikomu chyba nie muszę mówić jakie straty możesz ponieść, kupując używane auto które zostało odmłodzone przez handlarza. Nikt z nas nie lubi takich sytuacji w których zostaliśmy oszukani.

Wiedzą to również właściciele firmy CarVertical do której chciałbym dzisiaj nawiązać. Firma CarVertical znalazła nowoczesne rozwiązanie które pomoże zakończyć erę oszustw na rynku samochodów używanych. CarVertical połączył ze sobą najnowsze rozwiązania i technologię aby stworzyć największą i najbardziej transparentną bazę nowych i używanych aut. Najbardziej godnym uwagi jest pomysł połączenia zdecentralizowanej bazy danych, która jest oparta o technologię block chain z systemem GPS. Firma CarVertical podpisała umowę o współpracę z firmą GPSWOX która jest globalnym liderem w rozwiązaniach śledzenia aut przez system GPS. Firma CarVertical poprzez połączenie zdecentralizowany bazy danych z systemem GPS firmy y, stworzy największą i najbardziej godna zaufania bazę danych pojazdów.

W takiej bazie pojazdów każdy z nas będzie mógł sprawdzić całą historię auta które chcesz kupić. Taką zdecentralizowana bazę charakteryzuje to iż raz zapisane dane, nigdy więcej nie będą mogły być edytowane co oznacza że dane te są w 100% prawdziwe i zgodne ze stanem faktycznym. Firma CarVertical przy współpracy z firmą GPSWOX pracują nad rozwiązaniem które nazywa się wirtualny licznik kilometrów. Tak w niewielkim skrócie oznacza to, że dane pobierane z systemu GPS są wykorzystywane do obliczenia ilości kilometrów pokonanych przez dany pojazd. Dane te nie będą wykorzystywane do śledzenia auta, nikt z zewnątrz nie będzie miało dostępu do tych danych. Obliczenia te wykonuje serwer wewnętrzne firmy CarVertical który zapisuje rezultaty do bazy danych.

Rozwiązanie te zrewolucjonizuje cały segment rynku aut nowych i używanych, zakończy proceder związany z odmładzaniem aut i cofaniem liczników. Pomoże w dużym stopniu podjąć decyzję o zakupie swojego nowego auta. Po sprawdzeniu historii auta na stronie firmy CarVertical będziesz miał stuprocentową pewność że znasz całą historię auta i dokładnie wiesz co się działo z nim w przeszłości. Będziesz miał możliwość również sprawdzenia gdzie auto zostało zarejestrowane czy miało poważny wypadek lub stłuczkę i inne bardzo ważne informacje które możesz sprawdzić przed kupnem twojego auta.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA