"Wystarczy być lojalnym działaczem PiS-u, by zostać milionerem". PO ruszyła z nowym "Konwojem wstydu"

Autor: kl

Wystarczy być działaczem PiS-u, lojalnym wobec tej władzy, by zostać milionerem - pokreśliła posłanka PO Elżbieta Radziszewska. Platforma Obywatelska ruszyła w Polskę z kolejną odsłoną akcji "konwój wstydu". Tym razem na bilbordach pojawiły się twarze radnych Prawa i Sprawiedliwości i kwoty, jakie zarabiają w spółkach skarbu Państwa. 

Konwój dotarł między innymi do Gdańska, Wrocławia i Katowic. - Od dwóch lat słyszymy mit o wstawaniu z kolan, o wzmacnianiu Polski, a tak naprawdę chodzi tylko o to, by zrobić skok na naszą publiczną kasę - zaznaczył Sebastian Lorenc. Platforma oprócz jeżdżących bilbordów prezentuje także listę nazwisk. Rekordzistą okazał się radny sejmiku województwa łódzkiego. Jako członek zarządu spółki zarobił ponad 860 tysięcy złotych. - Nieważne, czy ktoś ma wiedzę i doświadczenie. Ważne, że jest wierny i bierny - podkreślił poseł Piotr Florek.

Prawo i Sprawiedliwość odcina się od zarzutów. - W potężnych konsorcjach Skarbu Państwa wynagrodzenia nie ustala żadna ustawa. My nie mamy na to wpływu - zapewniał poseł PiS-u Jan Mosiński.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA